Категорії блогу

Последние комментарии

Поиск по блогам

Вибрати пуховик і не замерзнути

Вибрати пуховик і не замерзнути

Вибрати пуховик і не змерзнути?

Вже котрий рік ми спостерігаємо в Україні аномально морозну та затяжну зиму, що говорить про зміну клімату у бік непередбачуваності погоди. М'яка та тепла погода в зимовий час може змінитись сильними снігопадами та морозами. Збереже здоров'я вам і вашим дітям правильний одяг, зручний, що підходить під будь-який спосіб та темп життя.

Застосування сучасних технологій та натуральних матеріалів дозволило створити оптимальне рішення – пуховик. Це легка річ, у якій комфортно як у горах, так і в умовах міста.

Пухові куртки використовуються мешканцями північних країн понад 200 років. Як утеплювач застосовується пух птахів. Популярності пуховики набули у другій половині минулого століття. Спочатку такий одяг створювався для полярників, альпіністів, а потім став незамінною частиною гардеробу городян.

Сьогодні я відповім на 3 найактуальніші питання:

 • Як купити гарний пуховик?
 • На що звертати увагу під час вибору?
 • Як не помилитись?

Для того, щоб розбиратися в якості пуховика, потрібно хоча б трохи розуміти такі нюанси:

 • Який пух кращий?
 • Що говорить показник Fill Power про куртку
 • Конструкція куртки
 • Провідні бренди та підробки

Отже, про все по порядку.

Який має бути пух у теплій куртці?

Саме пух відіграє роль утеплювача у зимовому одязі. Його спеціальна структура утримує тепле повітря. Під час холоду ворсинки пуху піднімаються, робляться пухкими, що дозволяє утримати тепло. Натуральний матеріал відрізняється легкістю та пружністю. Структура пуху змінюється від погодних умов: стискаючись у теплу погоду та розпушуючись у мороз. У зимову холоднечу куртка немов надувається, зберігаючи внутрішнє тепло.

Сучасні штучні матеріали сильно поступаються натуральним. Але й пух різних птахів відрізняється за теплоізоляційними властивостями.

Для пуховиків використовують пух:

 • гаги;
 • гусака;
 • качки;
 • курки.

Найдорожчим є пух гаги. Його збирають вручну із гнізд птиці у дикій природі. Саме тому куртки з пуху гаги мають надхмарні ціни. Вартість пуховика сягає 80 тисяч гривень. Куртка за ціною прирівнюється до гарної норкової шуби.

Більшість пуховиків відомих брендів зроблено на гусячому пуху. Матеріал є оптимальним за співвідношенням ціни та якості, має хороші теплоізоляційні властивості. Ціна виробів залежить від методу обробки пуху. Гарний пух вищипують вручну з гусей певних порід. Перед тим як зібрати матеріал, птахів 4 місяці витримують у спеціальних умовах на півночі. Гарний пуховик коштує щонайменше 15 тисяч гривень.

Качиний пух поступається гусячому. Маленькі пушинки мають слабку пружність та покриті жиром. Обробка матеріалу погіршує теплоізоляційні властивості. Курячий пух – найдешевший матеріал, з якого виготовляють китайські пуховики. Такий пух береться із відходів птахофабрик. Хочете дізнатися з якого матеріалу зроблений пуховик – перевірте етикетку. Відсутність вказівки чий пух сигналізує про китайське виробництво з курячого пуху. Подібні моделі можна знайти не лише на ринках, а й у модних бутіках.

При виборі пуховика звертайте увагу з якого пуху зроблено куртку, а також на ціну. Якісні моделі від відомих брендів не можуть коштувати менше 700$, причому цей виріб за акцією. Середня ціна - 1000$. Решта – підробка.

Якість пуху

Важливий параметр, яким визначається якість пуху — це Fill Power. Це говорить про щільність набивання. Визначається параметр простим шляхом: одну унцію пуху (28.4 г) поміщають у ємність діаметром 241 мм, зверху кладеться вантаж 68.3 г. У такому положенні матеріал витримується до 5 діб. Кінцевий об'єм після зняття вантажу є Fill Power, що показує щільність та пружність пуху. Цей показник складається із співвідношення унції на дюйм.

Якість пуху розрізняють у показниках:

 • до 400 - поганий пух, що слабо утримує тепло;
 • 400-450 - середній параметр;
 • 500-750 - високе значення, що гарантує теплий виріб;
 • над 750 - deluxe продукт.

Значення Fill Power вказує наскільки тепла куртка, чи зможе вона захистити вас в умовах суворого клімату. Чим вищий параметр, тим легше пуховик. Одяг чудово тримає тепло холодної зими, при цьому має невелику вагу. Якісних виробів із показником 750 дуже мало на ринку зимового одягу, а ось моделями до 400 прилавки переповнені. Матеріал із Fill Power 400 – низькоякісний продукт, зібраний на птахофабриках. Якісний матеріал видобувається шляхом утримання породистих гусей у спеціальних умовах. Отримують якісний пух шляхом жорсткого відбору та виключно ручного збору.

Якісний пуховик легко стискається та повністю розправляється. Такі моделі добре утримують повітря, а отже й тепло. Виріб можна легко скласти в невелику сумку, а потім він легко набуде початкового вигляду і форми.

Крім пуху до куртки додають перо. На етикетці можна знайти співвідношення down/feather, наприклад, 90/10, 60/40. Чим вище показник пуху по відношенню до пера, тим якісніша і дорожча продукція.

Яку конструкцію має справжній пуховик, що захищає від сильного морозу?

Крім пуху, важлива і будова куртки. Пух не пропускає холоду крізь пуховик, але вразливими місцями є шви. Часто можна побачити куртку, яка розділена численними наскрізними рядками. Така технологія негативно впливає на теплоізоляцію верхнього одягу, оскільки місця продуваються.

У хорошому пуховику перегородки робляться зі спеціальної стрічки у вигляді літери Н. Будова підкладка-стрічка-зовнішній шар тканини робить одяг непередаваним. Це складний та дорогий варіант виробництва. Такі моделі виготовляють для гірських походів. Пух дихає та розкривається на морозі.

Інший варіант - модель з 2 зшитих курток. Шви у таких виробах роблять у шаховому порядку. Одяг виходить важчий, ніж у першому варіанті. Моделі ідеальні для північного краю.

Для міського пуховика застосовується технологія внутрішніх пакетів із утеплювачем, що знаходиться між тканиною та підкладкою. Більшість сучасних пуховиків створюється із мембранної тканини. Ідеального матеріалу немає, так буде накопичуватися волога, яку боїться пух. З іншого боку, тканина зберігає пуховик сухим під час снігопаду чи дощу.

Дизайн

Якщо вам потрібен теплий пуховик, що рятує від сильних морозів, варто вибирати парку (вона ж Аляска). Зверніть увагу, що парка - це довга куртка, найчастіше з капюшоном.

Теплими вважаються моделі до середини стегна, а краще до коліна. Короткий пуховик вибирайте лише зі штанами-комбінезоном. Якщо ви хочете захистити себе від морозів та холоду, то залиште моду та тренди. Грамотний вибір верхнього одягу для зими – це довга куртка.

Для холодних зим не варто вибирати тонкі моделі. Такий варіант підійде для теплого періоду, а також, якщо ви пересуваєтеся виключно на автомобілі. Навіть дорогі пуховики відомих брендів можуть не підходити для тривалого перебування на морозі. Потрібно звертати увагу на теплоізоляцію. Такі моделі призначені для м'якої зими.

Бренди: ціна якості, підробки

Щоб не помилитися з вибором теплого пуховика, беріть вироби перевірених фірм. Зверніть увагу, що пух канадських гусей – це зразок надійного утеплювача. Надійні моделі відрізняються високою ціною, нижче 700$ знайти виріб неможливо. Середній цінник канадських пуховиків становить 1000$. Спосіб перевірити ціну – порівняти з цінником на сайті виробника.

До провідних канадських брендів належать: Arctic Bay, Nobis, Canada Goose, Moose Knuckles, Roots, Woods. Виробники пропонують широкий модельний ряд. Кожен виріб виконаний у найкращих традиціях Півночі.

Висновок. Вибираючи надійну зимову куртку, особливу увагу варто звернути її наповненню та конструкції. Оптимальний варіант – моделі на гусячому пуху. Звертайте увагу на співвідношення пера та пуху у складі, а також на показник Fill Power. Чим він вищий, тим краще верхній одяг утримує повітря та тепло.

Перевірені суворими умовами Крайньої Півночі канадські пуховики є лідерами на світовому ринку зимового одягу. У таких куртках ви виглядатимете стильно і почуватиметеся комфортно в будь-який мороз. Звертайте увагу на цінник. Дешевий пуховик сигналізує про китайську підробку. Вибираючи модель, робіть з розумом. Не варто переплачувати за бренд. Сьогодні на ринку представлено багато гідних брендів вартість, яких варіюється в межах 750-1200$.

опубликовано 2019-04-02 0 1880

Пов'язані статті

ВІДОМІ КАНАДСЬКІ БРЕНДИ, ЯКІ РОБЛЯТЬ СПРАВДІ ТЕПЛІ ПУХОВИКИ ТА ПАРКИ

Є чимало канадських виробників теплого та якісного верхнього одягу. У цій статті добірка цих брендів.

Пуховики поштою. Чому дешевше?

Друзі, світ змінився, і тепер покупки онлайн стають все більш популярними, а головне - вигідними!

Arctic Bay, MADE in CANADA

Arctic Bay всю свою продукцію виготовляє на території Канади

Обираємо пуховик, питання та відповіді, що залишилися поза ефіром

Запитання та відповіді, що залишилися поза ефіром центрального телеканалу

Оставить комментарийоставьте ответ

QR-код

недавно переглянутий

Немає продуктів
Порівняйте 0
Примерка 0