Категорії блогу

Последние комментарии

Поиск по блогам

Віртуальна торгова зала Nobis

Віртуальна торгова зала Nobis

ВХОД В ВИРТУАЛЬНЫЙ ТОРГОВЫЙ ЗАЛ NOBIS

ПАРОЛЬ ДЛЯ ВХОДУ: nobis2020

Покупець у фізичній торговій точці завжди хоче бачити перед собою найбільший, нескінченно величезний асортимент пропонованої Йому продукції, з якого Він, можливо, вибере щось одне, а може і не вибере, а поїде в наступну торгову точку, в якій точно також захоче максимальний асортимент. . До чого це спричинило? Витрати рітейлу на оренди торгових залів, зарплати обслуговуючого персоналу, локальні склади з роздутим асортиментом готової продукції. Величезна товарна залишковість. Є статистика, що якщо зараз, по всьому світу, зупинити абсолютно все виробництво одягу, то вже зберігаються на складах, готових виробів є на найближчі сорок років, і це з урахуванням приросту населення! В результаті, виробник змушений здешевлювати новий продукт, заощаджувати на матеріалі та дизайні, але при цьому піднімати роздрібну ціну. Це архаїчний шлях. Преміум сегмент потребує концептуально інших рішень.

Наше прагнення запропонувати добірні моделі найвищої якості, зберігши при цьому оптимальну ціну, вимагає застосування сучасних бізнес-технологій. Величезні розкидані по всій карті світу магазини-склади готової продукції йдуть у минуле. Майбутнє за онлайн-магазинами, синхронізованими із глобальним складом виробника.

Тепер оновлений асортимент представлений у віртуальному шоу-рум, а одна фізично відшита куртка продається відразу по всьому охопленому інтернет Світу.

Ми раді запросити Вас у цифровий торговий зал Nobis. Натисніть кнопку нижче і введіть пароль.

ПАРОЛЬ ДЛЯ ВХОДУ: nobis2020

ВХОД В ВИРТУАЛЬНЫЙ ТОРГОВЫЙ ЗАЛ NOBIS

Залишаємося в трендах, пропонуємо лише найкраще для Вас!

Про технології WeAr DigiShows WeAr Media Group, відома своєю глобальною присутністю та високоякісними фотографіями одягу та взуття, розробила новий спосіб перетворити фізичний салон моди на всесвітньо відомий цифровий шедевр.

Через одну цифрову зустріч дуже простим та економічним способом WeAr дозволяє особисто уявити Покупцям у всьому світі новітні колекції та Унікальні Торгові Пропозиції. Просте виконання дозволяє більш ефективно та персонально пов'язати Продавця з Покупцем, залишаючись при цьому у цифровому форматі. Чудове поєднання віртуального та реального життя. Представляємо справжній виставковий зал у тривимірному вигляді, цікавтеся моделями. Як? Використовуйте зустрічі віч-на-віч, якби Ви знаходитесь зараз у виставковому залі, через Вашу улюблену платформу для відеодзвінків.

Прийміть майбутнє та купуйте сучасно вже сьогодні!

опубликовано 2020-12-17 Полезные рекомендации... 0 994

Пов'язані статті

ВІДОМІ КАНАДСЬКІ БРЕНДИ, ЯКІ РОБЛЯТЬ СПРАВДІ ТЕПЛІ ПУХОВИКИ ТА ПАРКИ

Є чимало канадських виробників теплого та якісного верхнього одягу. У цій статті добірка цих брендів.

Пуховики поштою. Чому дешевше?

Друзі, світ змінився, і тепер покупки онлайн стають все більш популярними, а головне - вигідними!

Arctic Bay, MADE in CANADA

Arctic Bay всю свою продукцію виготовляє на території Канади

Вибрати пуховик і не замерзнути

Вже котрий рік ми спостерігаємо в Україні аномально морозну та затяжну зиму, що говорить про зміну клімату у бік...

Обираємо пуховик, питання та відповіді, що залишилися поза ефіром

Запитання та відповіді, що залишилися поза ефіром центрального телеканалу

Оставить комментарийоставьте ответ

QR-код

недавно переглянутий

Немає продуктів
Порівняйте 0
Примерка 0