Доставка замовлень здійснюється по всій території України


Послуга примірки вдома здійснюється лише в Києві, за попередньою домовленістю. Максимальна кількість товарів складає 3 одиниці. Вартість примірки – 300 грн.

Доставка по території України здійснюється кур'єрською службою або на відділення компанією "Нова Пошта". Вартість доставки територією України розраховується за тарифами перевізника.

При сплаті покупки готівкою або карткою при отриманні товару у відділенні, Нова Пошта стягує відсоток вартості за грошовий переказ (20грн + 2% від суми замовлення)


Отримання замовлення

Для отримання замовлення необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу. Дані одержувача повинні відповідати даним, вказаним під час оформлення замовлення.

При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте його цілісність, комплектність та зовнішній вигляд (відповідність замовленню, наявність дефектів), особливо якщо товар із позначкою "крихке".
У разі виявлення пошкодження товару, наявності дефектів, неповної комплектації замовлення, невідповідності товару замовленню необхідно відмовитись від його отримання, заповнивши заяву, вкладену в посилку, та описавши дефект (недолік).

Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення у відділенні та вирішили надалі повернути товар, посилаючись на його пошкодження, зовнішній дефект (пляма, відсутність гудзика тощо), невідповідність замовлення чи некомплектність, компанія може відмовити у прийнятті повернення через неможливість встановити причину та момент виникнення пошкодження (некомплектності).

Правила повернення товару належної якості детально викладені у розділі "Повернення". Як діяти при виявленні прихованого недоліку (дефекту) після отримання товару або у разі його поломки зазначено у розділі "Гарантія".

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете звернутися до служби підтримки за детальною консультацією та допомогою.


QR-код

недавно переглянутий

Немає продуктів
Порівняйте 0
Примерка 0